AKTUALNOŚCI

 

 

 

 

 

       Ostatnie pożegnanie


   Z   głębokim   żalem    zawiadamiamy,

    że  dnia  22  listopada 2019  r.

                           odeszła na zawsze  nasza droga koleżanka

 

                                                                 

                                                                     ŚP.   


         

                                        Krystyna    PRZYBYLSKA      

 

      Żegnamy wspaniałą  żonę, matkę, babcię i prababcię ,  a przede wszystkim dobrego, wrażliwego i uczynnego turystę. Krysia była osobą skromną, o wysokiej kulturze osobistej, wyrozumiałą, szlachetną koleżanką, roztaczającą wokół siebie atmosferę spokoju i opanowania.  Swoim wyciszającym  sposobem  bycia  i stałą gotowością do pomocy innym ,stanowiła przykład dla  młodych turystów,  jak  uśmiechem  i  pogodą  ducha  tworzyć  wokół  siebie  świat  ciepła i życzliwości. Miała wśród nas ogromne grono przyjaciół, którzy z ciężkim sercem przeżywamy to rozstanie. Jej osoba pozostanie na zawsze w naszych sercach i wspomnieniach.

 

        Będzie nam ciebie  bardzo brakowało.  Pamięć o Tobie  towarzyszyć nam będzie na wszystkich szlakach „wierchowych” wędrówek.

 

           Jerzemu, jej oddanemu mężowi a naszemu „wierchowemu” koledze, synom a także pozostałym bliskim jej osobom  składamy wyrazy serdecznego współczucia.

 

 

     Msza żałobna odprawiona zostanie w sobotę, 30 listopada 2019 r. o godz.11.00  w kościele p.w.  Św. Michała Archanioła  w  Gdyni Oksywiu.  Ceremonia pożegnalna odbędzie się tego samego dnia na Cmentarzu Wojskowym w Gdyni Oksywiu: o godz. 12.00 wystawienie urny w kaplicy cmentarnej a o 12.30 złożenie  prochów w mogile.


 

                                                           Przyjaciele

                                            Z Klubu Turystyki Górskiej „WIERCHY”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

                                                          KOMUNIKAT


 

        „ Zarząd  KTG „Wierchy” informuje, że grudniowe zebranie członków klubu, zaplanowane na 2 grudnia 2019 r. zostało przeniesione na dzień 7 grudnia br. i połączone z Imprezą Mikołajkową, która odbędzie się tego dnia w Checzy Nordowych Kaszubów w Kosakowie, przy ulicy Rzemieślniczej  nr 1. Początek imprezy o godz. 14.00.”